Dla pracownika

Szukasz firmy, która raz na zawsze rozwiąże Twoje problemy ze znalezieniem stałego zatrudnienia?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy pracę w rzetelnie działających, legalnych polskich firmach, które zatrudniają pracowników na bardzo dobrych warunkach.

Proponujemy konkretny model współpracy, przejrzysty dla każdego. Obejmuje on Twoje potrzeby i wymagania, co sprawia, że z naszą pomocą osiągniesz cel zawodowy, do którego dążysz.

3 etapy współpracy

  • Analiza Twoich potrzeb – dokładnie zapoznajemy się z Twoją aplikacją. Sprawdzamy kwalifikacje zawodowe, Twoje umiejętności, predyspozycje. Określamy, jaka stawka godzinowa jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna, i w jakim wymiarze chcesz pracować. Proponujemy zatrudnienie stałe, jak i tymczasowe. Po przeanalizowaniu Twojej sytuacji, szukamy firm, dla których będziesz idealnym kandydatem.
  • Proces rekuperacji – towarzyszymy Ci na każdym etapie rekrutacji. Nie musisz obawiać się, że nie będziesz w stanie porozumieć się z pracodawcom. Znamy bardzo dobrze język ukraiński, dlatego wszystko dla Ciebie przetłumaczymy.
  • Koordynacja procesu zatrudnienia – dopilnujemy, aby pracodawca podpisał z Tobą legalną umowę i zapewnił Ci warunki zatrudnienia, jakie zadeklarował podczas podpisywania umowy. Jeżeli będziesz chciał zmienić pracę lub stracisz dotychczasową, znajdziemy dla Ciebie nowe stanowisko.